E-pasts: vinco@goodsoundproof.com
Telefons: +86-13798390364

Skaņas izolācija

Shenzhen Vinco Soundproofing Materials Co Ltd ir viens no labākajiem skaņas izolācijas spilventiņu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, laipni aicināti vairumtirdzniecībā mūsu pielāgoto skaņas izolācijas spilventiņu, kas izgatavoti Apvienotajā Karalistē, kā arī laipni aicināti pārbaudīt cenu ar mums. Produkta ieviešana To veido ķīmiskā šķiedra, piemēram, ...

Nosūtīt pieprasījumu

Shenzhen Vinco Soundproofing Materials Co Ltd ir viens no labākajiem skaņas izolācijas spilventiņu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, laipni aicināti vairumtirdzniecībā mūsu pielāgoto skaņas izolācijas spilventiņu, kas izgatavoti Apvienotajā Karalistē, kā arī laipni aicināti pārbaudīt cenu ar mums.

Produktu ieviešana

To veido ķīmiskā šķiedra, tāda kā poliesteris, akrila šķiedra kompozīta bez līmes tehnoloģijas, pozitīva, iegūta ar ūdensnecaurlaidīgu pārklājumu no.


vārds:

Skaņas izolācija un mirdzošs grīdas paklājiņš

Materiāls:

IXPE

Izmērs:

1000mm * 50000mm * 14mm vai var tikt pielāgota

Forma:

Roll vai lapa

Ugunsizturīgs:

B2 pakāpe

krāsa

Balta vai var tikt pielāgota

pakete

Stand Plastic box

Vides aizsardzība

E1 pakāpe

blīvums

10-30kg / m3 (grīdas paklājs) vai var tikt pielāgots


Funkcija

1 Zema apkure, slīdība un laba savienojuma veikšana ar metālu.

2 Uzlabojiet savas attiecības ar savu kaimiņu, kad to izmantojat, jo gan jūs, gan jūsu kaimiņš neuztraucas par trokšņainu.

Teorija

1 Gumijas īpašības parasti izteiktas zaudējumu koeficientā, jo lielāks ir zaudējumu faktors, gumijas slāpēšana un siltuma palielināšanās, kas vairāk pasliktinās, jo tas ir vairāk acīmredzams.

2 Materiāli, kas tiek izmantoti skaņas izolācijā, ir klasificēti kā 5 veidi, ti, NR, SBR, BR kā parasts gumijas materiāls.

3 Lieliska aukstuma pretestība, elektriskā izolācija un apstrādes veiktspēja, tādēļ NR tiek plaši izmantota kā šoku absorbcija,

Pievērs uzmanību

1 Uzturiet zemi sakoptu un tīru, un pirms produkta uzstādīšanas jums vajadzētu pēc griešanas izmēra.

2 Pēc produkta uzlikšanas tūlīt jāievieto cementa un keramikas flīzes veikalā.

Hot Tags: skaņas izolācijas spilventiņš Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, individuāls, labākais, cena, Lielbritānija
Saistītie produkti
Atstāt ziņu
Jūsu privātums ir svarīgi, lai mums - mēs nekad pārdot vai apmainīties ar informāciju.