E-pasts: vinco@goodsoundproof.com
Telefons: +86-13798390364
Mājas > FAQ-3

FAQ-3

3. telpu skaņu absorbē ķermeņa darba princips ir ieviests

Telpu skaņu absorbējošu struktūra salīdzinājumā ar iekštelpu virsmas absorbcijas materiālu saskaņā ar pašu projekcijas platība, telpu skaņu absorbē ķermeņa ir efektīvāka absorbcijas apgabals.

Turklāt sakarā ar skaņas viļņi vairākas pārdomas starp augšējās virsmas un ēka, kas absorbēja daudzas reizes, virs skaņas absorbcijas palielināt absorbcijas daudzuma, paaugstināt efektivitāti, absorbcija, bieži vidēja un augstas frekvences skaņas absorbcijas efektivitāte ir visnozīmīgākā.

Ķermeņa vietas skaņu absorbējošu parasti izmanto dažādas frekvences skaņas absorbcijas sniegumu vienotu absorbcijas ķermeņa efektīvu absorbcijas daudzuma. Kosmosa skaņu absorbējošu ķermeņa Akustiskā trokšņa samazināšanas vietas galvenokārt ir atkarīgs no skaņas absorbcijas ķermeņa, piekārto atstarpju skaitu materiālu un struktūru, efekts ir saistīta arī ar ēkas skaņas lauka apstākļos. Piemēram, oriģinālu interjera virsmu absorbcijas daudzumu ļoti maz, pārdomas, atbalss laiks ir ļoti ilgs, trokšņa samazināšanas ietekmi karājas telpā pēc skaņas absorbcija ķermeņa bieži ir 5-8 decibeliem, hit 10-12db, piemēram, sākotnējā iekšējās virsmas absorbcijas summa ir lielāka, atbalss process nav skaidrs, skaņu absorbējošu ķermeņa nav karājas telpā.