E-pasts: vinco@goodsoundproof.com
Telefons: +86-13798390364

Notīrīt plastmasas loksnes

Shenzhen Vinco Soundproofing Materials Co Ltd ir viena no labākajām skaidrām plastmasas loksnes ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, laipni aicināti vairumtirdzniecībā mūsu pielāgoto skaidru plastmasas loksnes, kas izgatavotas Apvienotajā Karalistē, kā arī laipni aicināti pārbaudīt cenu ar mums. Skaņas izolācijai vajadzēja piestiprināt pie plāksnes, ģipša ...

Nosūtīt pieprasījumu

Shenzhen Vinco Soundproofing Materials Co Ltd ir viena no labākajām skaidrām plastmasas loksnes ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, laipni aicināti vairumtirdzniecībā mūsu pielāgoto skaidru plastmasas loksnes, kas izgatavotas Apvienotajā Karalistē, kā arī laipni aicināti pārbaudīt cenu ar mums.

Skaņas izolācijai vajadzēja piestiprināt pie plāksnes, ģipškartona, bloka plāksnes, saplākšņa, finiera, var efektīvi uzlabot vienas plātnes skaņas izolācijas jaudu.

Informācija par produktu detaļām:

Produkta nosaukums

Skaņas izolācija

Izmērs

1200 * 10000 * 0.2-5.0mm

Blīvums

33 kg / ruļļi

Krāsa

Melns

Forma

Roll

Skaņas absorbcijas koeficients

29db

Vides aizsardzība

E1 pakāpe

Ugunsdrošs

B1 pakāpe

Materiāls

Gumija, polimērmateriāli, metāla pulveris

Iepakojums

Standarta polu maisiņi, viens rullis poli

Ugunsizturīgs un skaņas izolācijas filcs ir sava veida ideāls skaņas izolācijas materiāls. Tas ir izgatavots no augstas molekulārās vielas, metāla pulvera un visu veidu piedevām. Izolācijas materiāls ir viegls, plāns, mīksts, stipra izturība, balta kašmira apdare un laba skaņas izolācija.

Lietojums:

skaņas izolācijas filcs Produkti tiek plaši izmantoti koncertzālē, ierakstu studijā, studijā, monitoru telpā, sapulču telpā, ģimnāzijā, izstāžu zālē, deju zālē, telpā, iekārtu trokšņa, trokšņu barjeru utt.

Iespējas:

Materiāla vides aizsardzība, liela amortizācija, skaņas izolācijas izturība un vibrācijas slāpēšanas ietekme ir slāpējošs materiāls.

Šis produkts ir piemērots mitrās, ūdensnecaurlaidīgās, mitruma, pret pelējuma vidi veidošanai, piemērots visiem mitrās vides veidiem.

Hot Tags: caurspīdīga plastmasas loksne Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgota, labākais, cena, UK, PVC plēve, plastmasas plēves ar lielu noslodzi
Saistītie produkti
Atstāt ziņu
Jūsu privātums ir svarīgi, lai mums - mēs nekad pārdot vai apmainīties ar informāciju.