E-pasts: vinco@goodsoundproof.com
Telefons: +86-13798390364

Izolācijas sedziņa

Shenzhen Vinco Soundproofing Materials Co Ltd ir viena no labākajām siltināšanas segu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, laipni aicināti vairumtirdzniecībā mūsu pielāgoto izolācijas segu, kas izgatavots Apvienotajā Karalistē, kā arī laipni gaidīt, lai pārbaudītu cenu ar mums. Skaņas izolācijas materiāli no grīdas slāpējoša filca ir ...

Nosūtīt pieprasījumu

Shenzhen Vinco Soundproofing Materials Co Ltd ir viena no labākajām siltināšanas segu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, laipni aicināti vairumtirdzniecībā mūsu pielāgoto izolācijas segu, kas izgatavots Apvienotajā Karalistē, kā arī laipni gaidīt, lai pārbaudītu cenu ar mums.

Skaņas izolācijas materiāli no grīdas noturēšanas filca ir sava veida augsta blīvuma un mīksto ruļļu materiāli, no izejvielām ietilpst gumijas, polimēru materiāli ar apmetumu, plaši izmanto sienu izolācijai un griestu izolācijai, attiecas arī uz caurulēm, skaņas izolāciju un mehānisko slāpēšanu ierīce.

Produkta nosaukums

Grīdas seguma filcs

Izmērs

1200 * 10000 * 1.2mm / 2.0mm / 3.0mm

Blīvums

20 kg / ruļļi

Krāsa

Melns

Forma

Roll

Skaņas absorbcijas koeficients

27db

Vides aizsardzība

E1 pakāpe

Ugunsdrošs

B1 pakāpe

Materiāls

Gumija, polimērmateriāli, metāla pulveris

Iepakojums

Standarta polu maisiņi, viens rullis poli

Lietojums:

● Gaisa kondicionēta istaba, kompresora istaba, sūkņu telpa, darbnīca, akustiskā telpa, akustiskās iežogojumi, skaņu izolējošas, skaņu izolējošas durvis utt.

● koncertzāles, teātri, ierakstu studija, studija, klausīšanās telpa, konferenču zāle, sporta zāle, izstāžu zāles, deju zāles

Teorija:

Grīdas noslīdēšanas filcs ir augsta blīvuma skaņas izolācijas materiāls, to nevar viegli šokēt, tādēļ, ievietojot to uz sienas, mirdzošais filcs var novērst sienu šokējošu laiku, tādējādi panākot lielisku skaņas izolācijas efektu.

Priekšrocības:

● Labs skaņas izolatora materiāls

● Ar amortizējošu pretestību, liesmu slāpējoša, mitruma izturīga

● skaņas barjeras matē ir laba skaņas izolācijas efekts, kas novērš ienākošo ārējo skaņas kameru, tādējādi mainot iekštelpu dzīves vidi.

● Novērst ārējās skaņas izplatīšanos telpā, uzlabojot dzīves kvalitāti

● 100% vides un ugunsdroša

Hot Tags: Izolācijas sega Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgots, labākais, cena, Lielbritānijaizolācijas segas
Saistītie produkti
Atstāt ziņu
Jūsu privātums ir svarīgi, lai mums - mēs nekad pārdot vai apmainīties ar informāciju.